Remis z Orkanem Rumia

Mecz 8 kolejki rozpoczął się dla Nas fatalnie, bo już w 2 minucie Sebastian Neumann strzelił gola na 0:1, natomiast w 19 minucie Kacper Kiełb podwyższył na 0:2. Od tego momentu Nasz zespół zaczął w końcu grać na lepszym poziomie i przewyższał drużynę gości. Efektem były 2 gole do przerwy - 28 minuta Łukasz Bizewski i 37 minuta Łukasz Gładczuk z rzutu karnego. Wynik do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron wciąż przeważaliśmy i dążyliśmy do strzelenia kolejnych bramek. Udało się to Ireneuszowi Klinkusz w 57 minucie, ale 7 minu później goście zdobyli gola na 3:3 za sprawą Kamila Lewandowskiego. Oba zespoły miały jeszcze kilka okzaji na zmianę wyniku, ale nic nie chciało wpaść, ani do siatki gości ani gospodarzy.