Remis z Kaszuby Połchowo

W dniu dzisiejszym odbył się kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem był zespół Kaszuby Połchowo - rywal silny i wymagający. Mecz obfitował w wiele akcji czego efektem były 3 bramki do przerwy. Najpierw w 5 minucie prowadzenie objęli goście, w 15 minucie był już remis po soczystym strzale Radosława Kostucha zza pola karnego. Zaś w 20 minucie goście ponownie wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym i wykończeniu dośrodkowania głową. Do przerwy wynik brzmiał 1-2. Po przerwie trener Janusz Magulski wprowadził nowe siły na murawę i to Nasz zespół zaczął coraz częściej kontrolować grę. Skutkiem dobrej gry w 2 połowie był gol głową Fabiana Gerszewskiego z dośrodkowania Łukasza Bizewskiego. Mecz zakończył się rezultatem 2-2.
Następny i ostatni sparing już za tydzień w sobotę 8 sierpnia o 17.00 w Kolbudach.