Remis w ostatnim meczu kontrolnym z GKS II Kolbudy

We wczorajsze upalne popołudnie Nasz zespół rozegrał ostatni już sparing przed startem sezonu 2015/2016. Tym razem przeciwnikiem był zespół A-klasy GKS II Kolbudy. Mecz przebiegał po Naszej myśli tylko w pierwszej połowie, w której to dwa gole zdobył Mateusz Dampc, a jedno trafienie dołożył Robert Żebrowski. Po 45 minutach prowadziliśmy 3-1 i na drugie 45 minut wyszliśmy za bardzo rozprężeni, co skończyło się bardzo boleśnie. Rywal zaaplikował Nam 2 gole, a Nasi zawodnicy nie wykorzystali conajmniej pięciu świetnych okazji na strzelenie kolejnych bramek. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

W okresie przygotowawczym Nasz zespół rozegrał 4 mecze kontrolne, w których odnotowaliśmy 1 zwycięstwo, a 3 mecze zakończyły się wynikiem remisowym. Bilans bramkowy to 14-6. Trener Janusz Magulski miał możliwość sprawdzenia całej 24 osobowej kadry.