Pożegnanie z Pucharem Polski

Wczoraj Nasza drużyna uległa 2-6 bardziej doświadczonemu zespołowi z IV ligi Wikęd/GOSRiT Luzino. Rywale od samego początku meczu rzucili sie do zmasowanego ataku co skutkowało utratą 2 goli w pierwszej połowie. Nam udało sie strzelić gola do szatni za sprawą Mateusza Dampca. Gdy w drugiej połowie wydawało się, że goście podwyższą rezultat meczu to my strzelamy gola na 2-2, którego autorem był Mariusz Bizewski i w szykach rywali robi sie nerwowa atmosfera. Mecz rozgrywany był późnym popołudniem przy sztucznym oświetleniu i gdy już wszyscy myśleli, że wynik remisowy utrzyma się do końca i potrzebna będzie dogrywka goście zagrali koncertowe 7 minut strzelając Nam 4 gole i ustalając tym samym wyniki meczu na 2-6.

Zarząd klubu serdecznie dziękuje piłkarzom za zaangażowanie w meczu oraz kibicom za liczne przybycie i dopingowanie Naszej drużyny.